Prestige Meble oferuje również projektowanie i montowanie szaf wnękowych o dowolny wymiarze. Jest to znakomite rozwiązanie dające nie tylko przestrzeń, w której możesz przechowywać rzeczy codziennego i niecodziennego użytku, ale – dobrze zaprojektowane – może stanowić element dekoracyjny.

Najczęściej szafy wnękowe budowane są na całkowitej wysokości pomieszczenia, co daje nie tylko dużo miejsca użytkowego, ale również obniża koszty instalacji, dzięki efektywnie wykorzystanej przestrzeni. Systemy montażowe szafy możesz wybrać sam, zgodnie ze swoją wolą – drzwi otwierane klasycznie, bądź przesuwne. Ty decydujesz o tym, czy front będzie lakierowany, fornirowany z wykończeniem matowym, czy w połysku. Zależnie od Twojej wizji – front może być wielkim lustrem, umożliwiającym Ci przeglądanie się w całej okazałości. Materiały konstrukcyjne wiodących producentów oraz znajomość właściwości produktów sprawia, że nasi pracownicy potrafią zamontować skrzydło drzwiowe wielkiego formatu bez obciążania systemu przesuwnego, co wydłuża okres żywotności systemu jezdnego. Za frontami możesz ukryć zestaw, różniących się wielkością, pojemnością i kształtem, szuflad zaaranżowanych w najbardziej odpowiadającą Ci kompozycję, tak abyś mógł przechowywać wewnątrz potrzebne rzeczy, zachowując przy tym idealny porządek.

Szafy na wymiar w Prestige Meble

Każda z wykonanych przez nas szaf jest wyjątkowa i odzwierciedla indywidualne upodobania naszych klientów. Razem we współpracy z naszymi doradcami z pewnością stworzysz mebel, który spełni Twoje wymagania dotyczące zarówno aspektów funkcjonalnych jak i walorów estetycznych.

Zapytaj o korzystne raty Sprawdź ofertę ratalną