Prestige Meble specjalizuje się w realizowaniu nawet najbardziej skomplikowanych projektów mebli na indywidualny wymiar i kształt. Wyposażenia, które wykonuje firma cechuje funkcjonalność i ergonomia. Do tworzenia mebli używa materiałów najwyższej jakości, dostarczanych przez renomowanych producentów.
Założeniem firmy jest podążanie za panującymi tendecjami wnętrzarskimi, gustami klientów, wdrażanie najnowszych pomysłów i technologii produkcyjnych przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług. Pośród dużej konkurencji firm oferujących meble na wymiar Prestige Meble wyróżnia duża dbałość o szczegóły podczas wszystkich faz produkcji.
Proces tworzenia wyposażeń można podzielić na 4 etapy:
1. Wymiarowanie
2. Planowanie
3. Zamówienie
4. Montaż
Podczas każdego z nich pracownicy firmy z przyjemnością doradzą Ci i pomogą dokonać słusznego wyboru. Dzięki dokładnym pomiarom, szczegółowemu wywiadowi, pomagającemu w poznaniu Twoich oczekiwać i potrzeb, a przede wszystkim specjalistycznym umiejętnościom zespołu, zrealizujemy nawet najbardziej wymagające pomysły, a przetrzeni mieszkalnej nadamy niepowtarzalny charakter.
Każde urzeczywistnione zamówienie jest dla Prestige Meble satysfakcją i powodem dla chęci podejmowania coraz trudniejszych wyzwań aranżacyjnych.

Zapytaj o korzystne raty Sprawdź ofertę ratalną